Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Domovy pro osoby se zdravotním postižením - Domov pro osoby se zdravotním postižením v Mariánské, příspěvková organizace

Poskytovatel

Domov pro osoby se zdravotním postižením v Mariánské, příspěvková organizace

Adresa: Mariánská 161, Jáchymov, Ostrov nad Ohří, 363 01

IČO: 71175296

Zařízení

Domov pro osoby se zdravotním postižením v Mariánské, příspěvková organizace

Adresa: Mariánská 161, Jáchymov, 363 01 Ostrov nad OhříDomov pro osoby se, ková organizace, příspě

Vedoucí zařízení:

Informace o sociální službě

Služba je poskytována od: 1. 1. 2007

Formy poskytování sociálních služeb: pobytové

Cílová skupina klientů:

  • osoby se zdravotním postižením

Věková kategorie klientů:

  • mladší děti (3 –10 let),starší děti (11 – 15 let),dorost (16 – 18 let),mladí dospělí (19 – 26 let),dospělí (27 – 64 let), mladší senioři (65 – 80 let), starší senioři (nad 80 let).

Kapacita pobytové formy poskytování:

počet lůžek: 140
Kapacita služby: 140 lůžek (z toho 5 lůžek pro uživatele ve věku 3 – 18 let a 8 lůžek pro uživatele s nízko funkčním PAS (poruchou autistického spektra))Z uvedené kapacity jsou 2 lůžka vyčleněna k zajištění bezodkladné péče (přechodný pobyt klientů). Tato lůžka slouží k okamžitému přijetí zájemce o službu, který splňuje kritéria cílové skupiny a jejich nepříznivá situace vyžaduje bezodkladnou pomoc (např. propuštění osoby ze zdravotnického zařízení bez zajištění další péče v souvislosti s výkonem povinnosti obecního úřadu obce s rozšířenou působností dle ustanovení § 92 písm. a) a krajského úřadu dle ustanovení § 93 písm. a) zákona o sociálních službách; přechodné zhoršení zdravotního stavu pečující osoby, dlouhodobá hospitalizace pečující osoby, úmrtí pečující osoby, neschopnost pečující osoby nadále zvládat poskytování péče v domácím prostředí ohrožující zdravotní stav zájemce). Délka přechodného pobytu zpravidla nepřesahuje dobu 3 měsíců.
Nepřetržitě

Kontakty:

telefon:354 224 200
e-mail:domovmarianska@pokk.cz
web:www.domov-marianska.cz
Partners Financial Services